Vaše názory:

Datum 04.02.2013

Vložil Notabene

Titulek Re: Letos jsem zase první.... :D

Odpovědět

Taky se s tebou rádi vidíme, Jani. Zdá se
, že ples byl vydařený a už je v plánu na příští rok - 1.2.2014. Snad se do té doby ještě setkáme.

Datum 10.02.2013

Vložil Janička

Titulek Re: Re: Letos jsem zase první.... :D

Odpovědět

V to taky doufám....snad mi to letos konečně vyjde a přijdu se na vás podívat i jinam....ještě jednou díky za ty neskutečně krásné chvilky které svou muzikou a přítomností zvládnete vykouzlit

Datum 14.03.2012

Vložil Aneta

Titulek Racice

Odpovědět

Myslela jsem tu ceskou verzi,anglickou uz znam

Datum 14.03.2012

Vložil Maruška

Titulek Re: Racice

Odpovědět

Česká verze se jmenuje Švestky. Je to náš vlastní text - autor Jenda Kotek. Jinak díky za pochvalu.

Datum 14.03.2012

Vložil Aneta

Titulek Racice

Odpovědět

Zdravim z Racic :),diky za super ples :),a zaroven bych se chtela zeptat jak se jmenuje pisnicka kde zpivate ,,svestky'' (jestli to neni tajny :)) diky a tesime se na pristi rok :)

Datum 13.02.2012

Vložil Jana

Titulek dík

Odpovědět

Chtěla bych opět poděkovat za zábavu v Račicích na plese,dobře jsme si opět zapařili :-) ,jen účast trochu nižší,to je bohužel daný dnešní dobou :-( ,ale my si vystačíme i tak... :-)))

Datum 13.02.2012

Vložil Maruška

Titulek Re: dík

Odpovědět

Hned jsem si otevřela Pokec, protože jsem tušila, že Račice nezklamou. S účastí bohužel my ani vy nic nenaděláme. Lidi jsou buď pohodlnější, nebo mají hloub do kapsy - nevím. Fakt je, že jsme si s Jendou vzpomněli na ty plesy, kdy byl obsazen i náš stůl a my jsme museli sedět na schůdkách. Děkujeme a zachovejte nám přízeň.

Datum 24.01.2012

Vložil Janča

Titulek Pozdravení :)

Odpovědět

Srdečené pozdravení, krásné stránky máte.
Mám na Vás dotaz, úžasná a jedinečná kapelko : budete vystupovát ( ples ) v bílzkém okolí HK?
Úspěšný rok 2012 i další přeji :)

Datum 04.02.2012

Vložil Maruška

Titulek Re: Pozdravení :)

Odpovědět

Děkujeme za pochvalu, Jančo.
Pokud jde o plesy přímo v Hradci, tak budeme hrát v sobotu, 18.2. pro sokol Malšovice v hospodě U Čechů, dále v sobotu 3.3. na Novém H.K. karneval a hned v neděli pro děti. Poslední hradecký bude 17.3. v hospodě U Sokola pro plotišťské hasiče.
Další plesy hrajeme v místech více či méně vzdálených od H.K.
Jinak se snažíme naše stránky pravidelně aktualizovat a každá další akce by tam měla být.

Datum 12.02.2011

Vložil Janička

Titulek děkuji

Odpovědět

Bylo mi to jasné...Nezklamali jste jako vždy....Moc vám děkuji za úžasný večer...Lepší oslavu jsem si nemohla přát....a za měsíc vám to oplatím...:D...Opravdu děkuji