Vaše názory:

Datum 12.02.2018

Vložil Markéta

Titulek Ples na Boháňce

Odpovědět

Ahojda, byli jste prostě boží a neskutečný!!! Všichni trsali jak o život, parket plný od první písničky až do rána:):):) Super ples, super muzika, super Maruška a super Honza!!! Příští rok to zopakujeme:)

Datum 12.02.2018

Vložil Jenda a Maruška

Titulek Re: Ples na Boháňce

Odpovědět

No, to je radost, číst takovou pochvalu! Pro nás, muzikanty jsou dva typy zábav: ty, které nás nabíjejí a pak takové, co nás vyšťaví. Ten váš ples patřil po všech stránkách k těm prvním.

Datum 06.02.2018

Vložil Jitka

Titulek Notabene na bále - super večer na Skále

Odpovědět

Už dlouho jsem si ples takhle neužila a to díky vám, protože písničky ve vašem podání vytvářejí parádní atmosféru pro super večer, který by neměl nikdy skončit. Stále plný parket spontánně radujících se lidí mluvil za vše. Vaše hudba radost dává. Díky.

Datum 12.02.2018

Vložil Maruška a Jenda

Titulek Re: Notabene na bále - super večer na Skále

Odpovědět

Děkujeme moc. Nutno dodat, že i my jsme si to užili a řadíme ples k těm opravdu po všech stránkách vydařených. Není to jen zásluhou naší muziky. Když se sejde společnost příjemných, tancechtivých lidí, k tomu pěkné prostředí a poctivá příprava od pořadatelů, je dobrý výsledek téměř zaručen.

Datum 20.05.2015

Vložil Standa a Jana z Černilova

Titulek Poděkování za Roudnici

Odpovědět

Ahoj kamarádi,
chtěli bychom vám moc a moc poděkovat za pozvání na vaše vystoupení v Roudnici. Jako vždy a všude jste svojí hudbou vytvořili nádherný romantický prožitek ! Dokázali jste, že i ve dvou je vaše muzika stále plná radosti, kvality a úžasného nasazení. Moc rádi se zase s vámi co nejdřív setkáme, protože jsme s vámi šťastni :-)))

Datum 29.05.2015

Vložil Notabene

Titulek Re: Poděkování za Roudnici

Odpovědět

Potěšili jste nás, i nám je s vámi moc dobře.

Datum 13.05.2015

Vložil Standa a Květa

Titulek Kdo nebyl v Roudnici na country bále tak zaváhal

Odpovědět

Moc se nám tam líbilo bavili se mladí i Ti starší a to hlavně díky kapele která hrála jako o život, stále plný parket , za každou písní potlesk a veselo až do rána. Každému doporučuji nové CD složené z mnoha krásných country písniček. Prostě super.

Datum 21.05.2015

Vložil Notabene

Titulek Re: Kdo nebyl v Roudnici na country bále tak zaváhal

Odpovědět

Byl to bezva zážitek i pro nás. Zábava frčela od začátku do konce, ať už jsme hráli country muziku, nebo později rozšířili o další žánry, stále byl parket plný, což je pro nás velmi příjemné. Když se k tomu přidá ještě házení klobouku na cíl, slosování vstupenek, spousta dobrého jídla a pití, profesionální obsluha, prostě potlach neměl chybu. V Roudnici se totiž lidičky dovedou úžasně bavit, a nemusejí to být vždycky jen roudničáci.

Datum 22.04.2015

Vložil Farář

Titulek Po svatbě - farma Alwin - 18.4.2015

Odpovědět

Kdysi u nás v kostele měl koncert docela známý katolický novinář a písničkář (KV). Byla zima. Fakt. Komentoval to slovy, která v tom kostele asi nikdy předtím a potom nezazněla :).
Tak jsem si na to vzpomněl - když jste hráli ve stanu na svatbě - a venku bylo +4 C. A míň.
Jestli se zdálo, že tancuju - tak to mne jen bolela záda. Nebo ne???
Tady se říká - když se něco líbí - že to bylo "koží-boží".
Děkuji - bylo.
T.

Datum 22.04.2015

Vložil Notabene

Titulek Re: Po svatbě - farma Alwin - 18.4.2015

Odpovědět

Děkujeme za Vaši netradiční pochvalu. Zima byla fakt hrozná, mrzly nám prsty a pára šla od úst, ale díky dobře se bavícím hostům se svatba vydařila. Rádi jsme Vás poznali.