Vaše názory:

Datum 11.05.2010

Vložil Leona

Titulek Re: narozeniny

Odpovědět

To Tě tak utancovali, že máš něco s kolenem? :D

Datum 11.05.2010

Vložil Boban

Titulek Re: Re: narozeniny

Odpovědět

Jo, Kačka tak tancovala, až ji ruplo v koleni :-)))

Datum 12.05.2010

Vložil Kača

Titulek Re: Re: Re: narozeniny

Odpovědět

No jasně :o) Nemohla jsem se udržet a tancovala jsem ja utržená z řetězu :D

Datum 14.04.2010

Vložil IVAN

Titulek BLEŠNO 10.4.2010

Odpovědět

Tak to máme za sebou. Dlouho očekávané, jarní tancování proběhlo na jedničku a jako vždy velkou zásluhu na tom měla parta tří zlatých lidiček. Jejich přičiněním zábava začala už při první písničce a hráli ještě v době kdy já už musel opustit sál. Doufám že jsem se stačil rozloučit a poděkovat( bylo to opravdu náročné), ale pro jistotu ještě jednou VELKÉ DÍKY KAPELO!!!!!!

Datum 28.04.2010

Vložil Boban

Titulek Re: BLEŠNO 10.4.2010

Odpovědět

Ivane, myslím, že velké díky patří tobě jako hlavnímu organizátorovi!

Datum 15.03.2010

Vložil Jana Račice

Titulek Poděkování

Odpovědět

Ještě jednou moc díky za zahrání písničky na přání a vůbec cely super ples v Račicích,který jste vytvořili,všem se to líbilo a těšíme se na příště....

Datum 13.03.2010

Vložil Jančka

Titulek Poklona až k zemi

Odpovědět

Když jsem loni porvé slyšela skupinu Notabene hrát byl to pro mě neuvěřitelný zážite.Taky jsem se s tim o to s nimi musela hned na těchto stránkách podělit.Jenže to jsem jště netušila že mi letos zpříjemní jediné dva plesíky na které za celou plesovou sezonu chodim. Oba dva Večery s nimi byli nezapomenutelné i když ten druhý jsem trávila pracovně, ale přesto jsem si našla čas abych si je poslechla a dokonce si i zatancovala.Tím se dostávám k poděkování za to kvantum písniček na přání, které mi s radostí a bez odmlouvání zahráli.A jsem ráda že od loňska tu přibylo tolik děkovaček protože i díky tomu vidí že si nevymýšlim a že jsou naprosto úžasní VŠICHNI 3.Moc moc děkuju a už teď se zase těším za rok v Malšovicích...... no a když tu bude program tak si je možná najdu i dřív :D Ps. omlouvám se za chyby ale já měla vždy z diktátu za 5

Datum 02.06.2010

Vložil boban

Titulek Re: Poklona až k zemi

Odpovědět

Ahojda Janičko, omlouvám se. Měla jsi pravdu. Samozřejmě , že moc děkuji za Tvoji chválu, která moc těší a zároveň zavazuje. Budeme se ještě víc snažit :-)

Datum 05.01.2010

Vložil Ivan

Titulek poděkování

Odpovědět

Ahoj všichni, od té doby co znám kapelu NOTABENE je každá zábava na které hrají doplněna o mnoho zážitků jak z podia tak i z placu. Mám to štěstí že je mohu potkávat mnohokrát za rok a tak již dnes vím že letošní rok bude opět protkán několika krásnými chvílemi za které jim chci touto cestou poděkovat. Ivan z NHK

Datum 18.02.2010

Vložil Maruška z Notabene

Titulek Re: poděkování

Odpovědět

I pro nás je radost potkat se s takovým člověkem, jako jsi ty, Ivane, a vidět tě při aktivitách s dětmi. Takové chlapy, kteří se nestydí nasadit si na hlavu srandovní čepičku nebo cokoliv jiného a poskakovat s dětmi jen pro světýlka v jejich očích, by měli rozmělnit na prášek a posypat s ním ty rodiče, kteří sice své děti přivedou na dětský karneval či mikulášskou, ale nezvednou zadky od stolu. Chci Ti poděkovat jménem všech těch dětí.