Vaše názory:

Datum 17.03.2015

Vložil Standa a Jana z Černilova

Titulek Opět skvělé

Odpovědět

Ahoj kamarádi,
moc děkujeme za vaše nové, opět skvělé CD - NOTABENE U FORMANA. Jak to děláte, že vaše písničky nás vždycky chytí za srdce ? Vy máte ten dar, že ve vaší hudbě je tolik romantiky, že pokaždé v nás zůstane ten radostný, nostalgický zážitek !
Buďte s námi a jste u nás :-)))

Datum 24.03.2015

Vložil Notabene - Maruška a Jenda

Titulek Re: Opět skvělé

Odpovědět

Moc hezky jste nám napsali, Jani a Stando. A ptáte se, jak to děláme? Je to jednoduché - hrajeme nejen rukama, ale i srdcem.

Datum 20.02.2015

Vložil Kačka a Michal

Titulek poděkování

Odpovědět

Ještě jednou musím poděkovat superkapele ,na naši svatbě to bylo super!!!Byli jste naprosto úžasní a spokojenost všech mluví za vše...DĚKUJEME...a samoz.všem moc a moc doporučuji.CD vnoučatům -pro mne má zvláští kouzlo a jsem za jeho nahrání moc moc vděčná.hraje u nás prakticky každý den a i já jsem začala zpívat :D Snad mě Honzo neslyšíš :D těšíme se na další,držíme palce...a těšíme se,až Vás zase uslyšíme :) a jedeme dáááál :)

Datum 29.03.2015

Vložil Notabene - Jenda a Maruška

Titulek Re: poděkování

Odpovědět

Děkujeme za pochvalu. Vaše svatba se vydařila nejen díky nám! Stačí, když se sejde parta správných lidí, která se bavit chce. Ale máme radost, že jsme k dobré zábavě svým dílem přispěli. No a pokud jde o CD vnoučatům - těší nás, že i u vás doma padla na úrodnou půdu.

Datum 19.01.2015

Vložil Jana ze školky

Titulek

Odpovědět

Dostalo se mi do ruky nové CD "VNOUČATŮM".
S dětmi v MŠ jsme si chtěli dát jen malou ochutnávku, ale ta se zvrhla v nepřetržitou produkci. Domů jsme se rozcházeli s refrény písní na rtech a nebylo to jen zásluhou známých písní, ale hlavně podáním Marušky a Jendy. Jen tak dál, držím vám pěsti a těším se na další setkání nejen hudební!

Datum 23.01.2015

Vložil Notabene - Maruška a Jenda

Titulek Re:

Odpovědět

CD "Notabene vnoučatům" bylo původně určeno pro naše skutečná vnoučata pod vánoční stromeček. To, že se dostalo do rukou i dalším lidičkám, dokonce i těm nejmenším v mateřské školce, nám udělalo velkou radost a slova Jany ze školky nás moc potěšila.

Datum 18.01.2015

Vložil kotkovi

Titulek Poděkování

Odpovědět

Moc a moc děkujeme za vaše nově nahrané cédéčko, které jste věnovali hlavně svým vnoučátkům, je prostě super, tak jak jste vy sami a vaše hudba ! Písničky na CD už slyšela celá naše rodina a všem se zaleskla nejedna slza v oku...

Pokračujte, prosím, dál ve vaší skvělé muzice a rozdávejte radost všem vašim kamarádům, přátelům, známým... Držte se !! :-))

Datum 18.01.2015

Vložil Maruška + Jenda

Titulek Re: Poděkování

Odpovědět

I nám se zaleskla. Děkujeme kamarádi!

Datum 06.01.2015

Vložil Frankovi

Titulek

Odpovědět

Zdravíme a děkujeme za spoustu prohýřených nocí s touto super kapelou. Vaše písničky nemají chybu a zas Vás rádi brzy někde uvidíme. Máme Vás moooc rádi.

Datum 18.01.2015

Vložil Maruška + Jenda

Titulek Re:

Odpovědět

Zdravíme zasloužilé členy našeho FAN-clubu. Nepochybujeme o tom, že se zase brzy někde setkáme.