Vaše názory:

Datum 03.02.2011

Vložil Janička

Titulek už jen týden a jste moji... :D

Odpovědět

Už se těším jak malé děcko a to mi to málem nevyšlo.... S Vámi to zas bude úžasný večer a úžasné narozeniny

Datum 05.02.2011

Vložil Maruška - Notabene

Titulek Re: už jen týden a jste moji... :D

Odpovědět

Taková chvála nás nesmírně těší, snad vás ani tentokrát nezklameme. My k vám jezdíme taky hrozně rádi, protože jste bezvadná parta a dovedete si to taky podle toho parádně užít.
A kdy že máš ty narozky?

Datum 01.12.2010

Vložil Bobina

Titulek SOBOTA - Nový Hradec

Odpovědět

Tak přátelé, kamarádi a rodino, moc se těším na sobotu. Kvalitní muzika, dobrá společnost. Mikulášská zábava to jistí. V sobotu to rozjedem na plné pecky, zpívat a tancovat na plné kecky,... :-*

Datum 06.12.2010

Vložil M.B.

Titulek Re: SOBOTA - Nový Hradec

Odpovědět

A zatím koníček pádí, viď Gábi???
Ale jinak fakt moc vydařená zábava.

Datum 24.10.2010

Vložil Jana

Titulek Račice

Odpovědět

Děkujeme za krásnou atmosféru a krásný písničky na zábavě v Račicích a těšíme se na příště !!!!

Datum 04.11.2010

Vložil Boban

Titulek Re: Račice

Odpovědět

Jani, děkujeme a taky se těšíme. Jste dobrá parta!

Datum 29.09.2010

Vložil Kača

Titulek Hubert

Odpovědět

Díky díky za hudbu, při které jsem odplula za pomoci tance do jiných světů :)) Celý den byl velmi povedený a vy jste celé akci nasadili korunu :)

Datum 29.09.2010

Vložil Maruška - Notabene

Titulek Re: Hubert

Odpovědět

My děkujeme Tobě, Kačko, za pochvalu, za předtančení i za lekci břišního tance. Nám bylo u vás taky moc dobře a přesto, že se hrálo snad 11 hodin, únavu jsme necítili. Byla to opravdu vydařená a dobře zorganizovaná akce, fajn lidičky, i počasí vcelku vyšlo. Tak snad zase někdy příště!

Datum 30.09.2010

Vložil Kača

Titulek Re: Re: Hubert

Odpovědět

Není zač Maruško :o) Tanec je moje vášeň :oD

Datum 05.05.2010

Vložil Kača

Titulek narozeniny

Odpovědět

Ahoj Maruško a kluci :o) v sobotu to byl díky vám povedený večírek. Koleno už se lepší a těším se, že si někdy zase zatancuju na vaši hudbu :o)