Vaše názory:

Datum 20.05.2015

Vložil Standa a Jana z Černilova

Titulek Poděkování za Roudnici

Odpovědět

Ahoj kamarádi,
chtěli bychom vám moc a moc poděkovat za pozvání na vaše vystoupení v Roudnici. Jako vždy a všude jste svojí hudbou vytvořili nádherný romantický prožitek ! Dokázali jste, že i ve dvou je vaše muzika stále plná radosti, kvality a úžasného nasazení. Moc rádi se zase s vámi co nejdřív setkáme, protože jsme s vámi šťastni :-)))

Datum 29.05.2015

Vložil Notabene

Titulek Re: Poděkování za Roudnici

Odpovědět

Potěšili jste nás, i nám je s vámi moc dobře.

Datum 13.05.2015

Vložil Standa a Květa

Titulek Kdo nebyl v Roudnici na country bále tak zaváhal

Odpovědět

Moc se nám tam líbilo bavili se mladí i Ti starší a to hlavně díky kapele která hrála jako o život, stále plný parket , za každou písní potlesk a veselo až do rána. Každému doporučuji nové CD složené z mnoha krásných country písniček. Prostě super.

Datum 21.05.2015

Vložil Notabene

Titulek Re: Kdo nebyl v Roudnici na country bále tak zaváhal

Odpovědět

Byl to bezva zážitek i pro nás. Zábava frčela od začátku do konce, ať už jsme hráli country muziku, nebo později rozšířili o další žánry, stále byl parket plný, což je pro nás velmi příjemné. Když se k tomu přidá ještě házení klobouku na cíl, slosování vstupenek, spousta dobrého jídla a pití, profesionální obsluha, prostě potlach neměl chybu. V Roudnici se totiž lidičky dovedou úžasně bavit, a nemusejí to být vždycky jen roudničáci.

Datum 22.04.2015

Vložil Farář

Titulek Po svatbě - farma Alwin - 18.4.2015

Odpovědět

Kdysi u nás v kostele měl koncert docela známý katolický novinář a písničkář (KV). Byla zima. Fakt. Komentoval to slovy, která v tom kostele asi nikdy předtím a potom nezazněla :).
Tak jsem si na to vzpomněl - když jste hráli ve stanu na svatbě - a venku bylo +4 C. A míň.
Jestli se zdálo, že tancuju - tak to mne jen bolela záda. Nebo ne???
Tady se říká - když se něco líbí - že to bylo "koží-boží".
Děkuji - bylo.
T.

Datum 22.04.2015

Vložil Notabene

Titulek Re: Po svatbě - farma Alwin - 18.4.2015

Odpovědět

Děkujeme za Vaši netradiční pochvalu. Zima byla fakt hrozná, mrzly nám prsty a pára šla od úst, ale díky dobře se bavícím hostům se svatba vydařila. Rádi jsme Vás poznali.

Datum 17.03.2015

Vložil Standa a Jana z Černilova

Titulek Opět skvělé

Odpovědět

Ahoj kamarádi,
moc děkujeme za vaše nové, opět skvělé CD - NOTABENE U FORMANA. Jak to děláte, že vaše písničky nás vždycky chytí za srdce ? Vy máte ten dar, že ve vaší hudbě je tolik romantiky, že pokaždé v nás zůstane ten radostný, nostalgický zážitek !
Buďte s námi a jste u nás :-)))

Datum 24.03.2015

Vložil Notabene - Maruška a Jenda

Titulek Re: Opět skvělé

Odpovědět

Moc hezky jste nám napsali, Jani a Stando. A ptáte se, jak to děláme? Je to jednoduché - hrajeme nejen rukama, ale i srdcem.

Datum 20.02.2015

Vložil Kačka a Michal

Titulek poděkování

Odpovědět

Ještě jednou musím poděkovat superkapele ,na naši svatbě to bylo super!!!Byli jste naprosto úžasní a spokojenost všech mluví za vše...DĚKUJEME...a samoz.všem moc a moc doporučuji.CD vnoučatům -pro mne má zvláští kouzlo a jsem za jeho nahrání moc moc vděčná.hraje u nás prakticky každý den a i já jsem začala zpívat :D Snad mě Honzo neslyšíš :D těšíme se na další,držíme palce...a těšíme se,až Vás zase uslyšíme :) a jedeme dáááál :)

Datum 29.03.2015

Vložil Notabene - Jenda a Maruška

Titulek Re: poděkování

Odpovědět

Děkujeme za pochvalu. Vaše svatba se vydařila nejen díky nám! Stačí, když se sejde parta správných lidí, která se bavit chce. Ale máme radost, že jsme k dobré zábavě svým dílem přispěli. No a pokud jde o CD vnoučatům - těší nás, že i u vás doma padla na úrodnou půdu.