Vaše názory:

Datum 11.10.2009

Vložil Libor

Titulek Děkujeme

Odpovědět

Zdravím:) Chtěl bych Vám za všechny zúčastněné na plesík v Račicích n. Trot. moooc poděkovat! Byli jste úžasní!! Už teď se moc těšíme na březen ...

Datum 13.09.2009

Vložil Iveta a Tomáš Krušinovi (od Marušky)

Titulek Poděkování za 5.9.09

Odpovědět

vždycky jsme se na svatbu těšili,ale že nám ji takhle úžasně doladíte,to jste nás mile překvapili.Není co nepochválit (Mraveneček pro děti i bláznivé dospělé,..Když se zamiluje kůň-pro nevěstu...:-)
p.s. pro Boba: ...!"utvořte kruh!" papa a velké DÍK od všech

Datum 13.09.2009

Vložil Boban

Titulek Re: Poděkování za 5.9.09

Odpovědět

Vaše pochvala nás těší. I nám s Vámi bylo moc fajn!

Datum 16.09.2009

Vložil Maruška - NOTABENE

Titulek Re: Poděkování za 5.9.09

Odpovědět

Vaše poděkování nás moc těší, ale když si ho někdo přečte, musí se podle vyjmenovaných písní ptát, jestli nechodíme navštěvovat především děti v mateřských školách.
Těch pár dětských písniček rádi používáme na dětských karnevalech, ale náš stěžejní repertoár je někde jinde.
Jinak ale díky, vaše svatba byla jedna z nejvydařenějších.

Datum 02.09.2009

Vložil Miloš

Titulek pochvala

Odpovědět

Zábava v Orlickém Záhoří 29.8.2009 byla bomba! Do té doby jsem netušil, proč si vás tady tak oblíbili, ale když jsem slyšel, že dovedete zahrát všechno (a dost dobře),
dokonce i pro malé děti, kroužící uprostřed na svých odstrkovacích motorkách, nedivím se už vůbec ničemu. Díky za skvělý zážitek !!!

Datum 08.09.2009

Vložil Boban

Titulek Re: pochvala

Odpovědět

Miloši díky. Taková pochvala vždy potěší.

Datum 03.06.2009

Vložil Kristýna

Titulek super skupina

Odpovědět

Ahoj.Chci vám moc poděkovat.Jste opravdu skvělá kapela.Byla jsem u kamarádky na svatbě a moc jsem si to užila a hlavně tak dlouho jsem si už nezazpívala.

Datum 06.08.2009

Vložil Boban

Titulek Re: super skupina

Odpovědět

Díky Kristýnko, moc nás to těší!

Datum 16.02.2009

Vložil Janička

Titulek Poděkování

Odpovědět

Ještě jednou dík za ten krasný večer u Čechů bylo to važně supr. A druhý den se nemluvilo o ničem jinem než o Vás. Takže doufam že příští rok se tam zas potkáme.

Datum 17.02.2009

Vložil Bobik

Titulek Re: Poděkování

Odpovědět

Taky děkujem, i díky Vám byla dobrá atmosféra. Malšovičáci jsou skvělí !!!!!